Όλα τα ονόματα του Νάσου Γιακαλή στο “Ισχυρό Βόρειο Αιγαίο”

Συντάκτης: Μοιραστείτε το:

Yποψήφιος  Περιφερειάρχης  Νάσος Γιακαλής 

Υποψηφίοι  Αντιπεριφερειάρχες  Ηρακλής  Βερβέρης , Κωνσταντίνος  Γανιάρης  και Θεμιστοκλής Παπαθεοφάνους. 

Α. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΚΑΡΙΑΣ

1. ΠΙΤΤΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χριστοδούλου- Χρήστου

2. ΤΟΥΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θέμελη

3. ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

Β. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΣΒΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΣΩ) του Γεωργίου

2. ΑΞΙΩΤΟΥ – ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου

3. ΒΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

4. ΒΕΡΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του Παναγιώτη

5. ΒΟΥΝΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικήτα

6. ΓΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αγγέλου

7. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπύρου

8. ΓΩΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γρηγορίου

9. ΔΑΓΡΕ-ΤΖΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

10. ΔΗΜΗΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

11. ΚΑΜΠΑΝΙ ΝΕΝΤΑ του Μωχάμετ-Αλή Αλεξάνδρου

12. ΚΑΝΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του Δημητρίου

13. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

14. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χαραλάμπους

15. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

16. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

17. ΜΑΡΙΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γρηγορίου

18. ΜΙΧΑΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Ευστρατίου

19. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αργυρίου

20. ΠΑΤΕΡΕΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του Ιωάννη

21. ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αναστασίου

22. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη

23. ΠΡΟΒΕΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιγνατίου

24. ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Νικολάου

25. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανού

26. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Στυλιανού

27. ΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

Γ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΟΥ

1. ΒΑΡΕΛΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Παναγιώτη

2. ΚΟΥΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

3. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

4. ΣΙΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

5. ΤΑΜΒΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Χαραλάμπους

Δ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΑΜΟΥ

1. AΜΟΥΡΓΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του

Χριστοδούλου

2. ΒΑΚΙΡΗ ΜΕΝΗ του Αλεξίου

3. ΖΟΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αλεξάνδρου

4. ΛYΜΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Εμμανουήλ

5. ΜΑΝΩΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

6. ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

7. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

8. ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

9. ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του Νικολάου

10. ΤΣΙΡΙΓΟΥ – ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Μανουήλ

11. ΦΑΛΛΙΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

Ε. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΙΟΥ

1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Παντελή

2. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του Σταματίου

3. ΚΑΛΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου

4. ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του Γεωργίου

5. ΚΛΕΙΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του Θωμά

6. ΚΡΑΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αργυρίου

7. ΛΕΟΝΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

8. ΜΟΥΝΔΟΥΛΑ ΡΟΔΟΚΛΕΙΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του Παντελή

9. ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

10. ΞΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

11. ΠΑΡΘΕΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου

12. ΠΙΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Δημητρίου

13. ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

14. ΣΤΟΥΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

15. ΤΕΤΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ

16. ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου

17. ΧΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑΝΑ) του Γεωργίου

 

Προηγουμενο αρθρο

Το ψηφοδέλτιο των “Ενεργών Πολιτών”

Επομενο αρθρο

Όλα τα ονόματα του ψηφοδελτίου του Γαληνού