Το ψηφοδέλτιο των “Ενεργών Πολιτών”

Συντάκτης: Μοιραστείτε το:
  1. ΚΟΥΡΤΖΗΣ Νικόλαος του Ηλία

ΥποψήφιοςΔήμαρχοςΛέσβου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΙΑΣΟΥ

ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ  Νικόλαος  του Ευστρατίου (Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΙΑΣΟΥ)

 Εκλογική Περιφέρεια ΓΕΡΑΣ

ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ  Παράσχος   του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια ΓΕΡΑΣ)

ΖΟΡΜΠΑΣ  Παναγιώτης  του Προκόπη (Εκλογική Περιφέρεια ΓΕΡΑΣ)

  1. ΤΣΟΥΠΗ  Μαρία του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια ΓΕΡΑΣ)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΕΥΕΡΓΕΤΟΥΛΑ

 

  1. ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ  Παναγιώτης του Εμμανουήλ (Εκλογική Περιφέρεια ΕΥΕΡΓΕΤΟΥΛΑ)
  2. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ  Μαρία του Ελευθέριου  (Εκλογική Περιφέρεια ΕΥΕΡΓΕΤΟΥΛΑ)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΘΕΡΜΗΣ

 

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΚΟΥΡΤΖΗ  Ελένη του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια ΘΕΡΜΗΣ)
  2. ΣΙΔΕΡΑΣ  Γεώργιος  του Παντελεήμονος (Εκλογική Περιφέρεια ΘΕΡΜΗΣ)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ

 

  1. ΜΑΡΙΝΟΥ  Ιωάννα (Άννα) του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΜΗΘΥΜΝΑΣ

 

  1. ΚΟΥΤΡΑ  Γαβριέλα  του Αναστασίου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΗΘΥΜΝΑΣ)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

 

  1. ΑΘΗΝΙΩΤΟΥ  Μαρία του Ελευθερίου  (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  2. ΑΥΓΟΥΛΑΔΑΚΗΣ  Κωνσταντίνος του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  3. ΒΑΣΙΛΙΚΙΩΤΗ  Ευανθία (Εύα)  του Σταύρου (Δημοτική Κοινότητα ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  4. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ Ευαγγελία (Εύα) του Παναγιώτου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ  Παναγιώτης του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  6. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Σωτήριος του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  7. ΔΕΣΙΝΙΩΤΗ-ΚΑΪΤΑΤΖΗ Μελπομένη-Μαρία του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  8. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  Γεώργιος του Αριστοβούλου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  9. ΖΑΚΑ  Σοφία  του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  10. ΖΗΤΙΑΝΕΛΛΗ  Ελένη  του Ευστρατίου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  11. ΚΑΡΒΕΛΛΗΣ  Βασίλης  του Στυλιανού (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  12. ΚΟΥΡΤΖΗΣ  Ηλίας του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  13. ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ  Ειρήνη του Σταύρου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  14. ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ  Ιγνάτιος του Χριστόδουλου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  15. ΛΕΜΟΝΙΑ  Αγγελική του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  16. ΠΑΥΛΗΣ  Ευάγγελος  του Σπυρίδωνος (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  17. ΡΑΒΑΝΙΔΗΣ  Αθανάσιος του Θεοδώρου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  18. ΣΑΡΟΓΛΟΥ Ειρήνη (Ρένα) του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  19. ΣΕΡΑΪΔΗΣ  Ευστράτιος  του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  20. ΣΠΕΡΚΟΣ  Αριστείδης  του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  21. ΤΑΠΑΝΛΗΣ  Βίκτωρας-Ιωάννης του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  22. ΤΑΤΑΚΗΣ  Παναγιώτης του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  23. ΤΡΙΧΩΝΑΣ  Γεώργιος του Θεοδώρου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  24. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ  Νικόλαος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  25. ΧΑΤΖΙΔΑΚΗ  Χριστίνα (Νέλλυ) του Μύρωνα (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  26. ΧΑΦΤΑ  Παρασκευή (Εύη) του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)

Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΤΡΑΣ

ΠΕΤΡΙΔΗΣ  Πέτρος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΤΡΑΣ)

  1. ΤΑΡΑΤΟΡΗΣ  Παράσχος (Πάρης) του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΤΡΑΣ)

Εκλογική Περιφέρεια ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

 

ΚΑΒΑΡΝΟΣ  Παναγιώτης του Αλεξάνδρου (Εκλογική Περιφέρεια ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ)

  1. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ  Χρήστος  του Ευσταθίου (Εκλογική Περιφέρεια ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ)
  2. ΛΙΑΔΑΚΗΣ  Στάμος  του Θεοδώρου (Εκλογική Περιφέρεια ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ)

 

 

Εκλογική Περιφέρεια ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ

  1. ΚΑΝΛΗ  Μαρία  του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ)
  2. ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ  Πρόδρομος (Μάκης) του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ)

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων

 

Δημοτική Κοινότητα ΛΟΥΤΡΩΝ

 

  1. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ  Γεώργιος του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα ΛΟΥΤΡΩΝ)
  2. ΜΠΟΛΥΛΑ  Ιγνατία του Μιχαήλ (Δημοτική Κοινότητα ΛΟΥΤΡΩΝ)
  3. ΤΑΤΑΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΛΛΗ Μαρία του Χρήστου (Δημοτική Κοινότητα ΛΟΥΤΡΩΝ)

 

 

Δημοτική Κοινότητα ΜΟΡΙΑΣ

 

  1. ΑΛΜΠΑΝΕΛΛΗ  Μυρσίνη  του Σωτηρίου (Δημοτική Κοινότητα ΜΟΡΙΑΣ)
  2. ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ  Ιωάννης του Παράσχου (Δημοτική Κοινότητα ΜΟΡΙΑΣ)
  3. ΦΛΟΚΑΣ  Αλέξανδρος του Ηλία (Δημοτική Κοινότητα ΜΟΡΙΑΣ)

 

 

Δημοτική Κοινότητα ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

 

  1. ΒΟΥΛΑΛΑ  Κλεάνθη (Κλεώ) του Εμμανουήλ (Δημοτική Κοινότητα ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  2. ΓΙΕΡΡΟΥ  Πηνελόπη του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  3. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ  Μαρία (Μαρούλα) του Ευστρατίου (Δημοτική Κοινότητα ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  4. ΖΟΡΜΠΑ-ΒΟΥΡΝΑΖΟΥ  Μαρία  του Προκόπη (Δημοτική Κοινότητα ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  5. ΚΟΥΡΤΖΗ  Ελπίδα του Ηλία (Δημοτική Κοινότητα ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  6. ΠΑΥΛΗ  Αικατερίνη  του Ιωάννη (Δημοτική Κοινότητα ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  7. ΤΣΟΤΡΑΣ  Νικόλαος  του Γεωργίου (Δημοτική Κοινότητα ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)

 

Δημοτική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ

 

  1. ΓΑΒΑΝΑΣ  Γεώργιος  του Δημητρίου (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ)
  2. ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ  Γεώργιος  του Γρηγορίου (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ)
  3. ΚΑΠΤΑΓΙΑΝΝΗ  Δήμητρα  του Γεωργίου (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ)

 

 

Δημοτική Κοινότητα ΠΑΜΦΙΛΩΝ

 

  1. ΓΑΒΡΙΗΛ  Σταύρος (Λουπατσάρης) του Κωνσταντίνου (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΜΦΙΛΩΝ)
  2. ΜΙΧΑΗΛΑΡΑΣ  Νικόλαος-Ελευθέριος του Δημητρίου (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΜΦΙΛΩΝ)
  3. ΦΡΑΝΤΖΗΣ  Γεώργιος  του Μιχαήλ (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΜΦΙΛΩΝ)

 

 

Δημοτική Κοινότητα ΠΑΠΑΔΟΥ

 

  1. ΒΑΛΙΕΡΗ-ΜΑΣΤΕΛΟΥ Ελένη-Θεοδώρα-Μαρία-Πελαγία (Θέμπα) του Παναγιώτη (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΠΑΔΟΥ)
  2. ΔΑΛΑΚΑ-ΖΟΡΜΠΑ  Ελένη  του Σεραφείμ (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΠΑΔΟΥ)
  3. ΚΟΥΜΠΑΣ  Παναγιώτης  του Γεωργίου (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΠΑΔΟΥ)
  4. ΜΑΙΣΤΡΕΛΛΗΣ  Ευστράτιος  του Ιακώβου (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΠΑΔΟΥ)
  5. ΞΕΝΟΣ  Ευστράτιος του Σπυρίδωνος (Δημοτική Κοινότητα ΠΑΠΑΔΟΥ)

 

 

Δημοτική Κοινότητα ΣΚΟΠΕΛΟΥ

 

  1. ΖΥΓΟΥΡΗ  Αικατερίνη του Ευστρατίου (Δημοτική Κοινότητα ΣΚΟΠΕΛΟΥ)
  2. ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ  Γεώργιος του Ευστρατίου (Δημοτική Κοινότητα ΣΚΟΠΕΛΟΥ)
  3. ΤΣΙΡΤΣΙΛΙΟΣ  Παράσχος του Γεωργίου (Δημοτική Κοινότητα ΣΚΟΠΕΛΟΥ)
  4. ΨΩΜΑΣ  Σπυρίδων του Ευστρατίου (Δημοτική Κοινότητα ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι Τοπικών Κοινοτήτων

 

 

Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

 

  1. ΒΙΕΝΝΑΣ  Παναγιώτης  του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ

 

  1. ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ  Χριστόδουλος του Ιγνατίου (Τοπική Κοινότητα ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΑΦΑΛΩΝΑ

 

  1. ΣΓΟΥΡΕΛΛΗΣ  Μιχαήλ  του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα ΑΦΑΛΩΝΑ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΒΡΙΣΑΣ

 

  1. ΒΑΣΣΟΣ  Γαβριήλ  του Δημητρίου (Τοπική Κοινότητα ΒΡΙΣΑΣ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΔΑΦΙΩΝ

 

  1. ΤΣΙΡΓΙΑΝΕΛΛΗ  Αγγέλα  του Δημητρίου (Τοπική Κοινότητα ΔΑΦΙΩΝ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΙΠΠΕΙΟΥ

 

  1. ΒΕΡΒΕΡΗΣ  Παναγιώτης  του Βλάσιου (Τοπική Κοινότητα ΙΠΠΕΙΟΥ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΜΕΣΑΓΡΟΥ

 

  1. ΚΑΜΑΤΣΟΥ  Αφροδίτη  του Αγγέλου (Τοπική Κοινότητα ΜΕΣΑΓΡΟΥ)
  2. ΜΑΚΡΗ  Μαρία του Ευστρατίου (Τοπική Κοινότητα ΜΕΣΑΓΡΟΥ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΜΥΧΟΥ

 

  1. ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ  Νικήτας του Παναγιώτη (Τοπική Κοινότητα ΜΥΧΟΥ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

 

  1. ΣΑΒΒΑ  Ευαγγελία  του Εμμανουήλ (Τοπική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ

 

  1. ΣΠΕΡΚΟΣ  Γεώργιος του Αριστείδη (Τοπική Κοινότητα ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

 

  1. ΑΡΤΑΚΙΑΝΟΣ  Κωνσταντίνος του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)
  2. ΓΙΑΣΣΑΣ  Ευστράτιος του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΠΗΓΗΣ

 

  1. ΚΑΜΙΝΗΣ  Μιχαήλ του Κυριάκου (Τοπική Κοινότητα ΠΗΓΗΣ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΓΙΑΣ

 

  1. ΒΛΟΤΙΝΟΥ  Βασιλική  του Παρασκευά (Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΓΙΑΣ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΚΑΔΟΥ

 

  1. ΚΟΜΝΗΝΟΥ-ΠΛΑΤΑΡΑ  Αρτεμησία  του Δημητρίου (Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΚΑΔΟΥ)
  2. ΜΟΡΙΑΝΟΣ  Ευστράτιος του Ιωάννη (Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΚΑΔΟΥ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΣΙΓΡΙΟΥ

 

  1. ΦΕΔΕΡΜΑΝ  Πατρίτσια -Γαβριέλα του Πέδρο (Δημοτική Κοινότητα ΣΙΓΡΙΟΥ)

 

 

Τοπική Κοινότητα ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ

 

  1. ΓΑΒΑΝΑΣ  Δημήτριος του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ)

 

Προηγουμενο αρθρο

ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΖΩΗΣ με το ΑΙΓΑΙΟ,ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΣΠΙΛΑΝΗ

Επομενο αρθρο

Όλα τα ονόματα του Νάσου Γιακαλή στο “Ισχυρό Βόρειο Αιγαίο”