Τα πάντα είναι έτοιμα στο Θέατρο Κάστρου για την υποδοχή της Ελένης Βιτάλη, στην πρώτη μεγάλη συναυλία του φετινού καλοκαιριού, στο πλαίσιο του Φεστιβάλ «Λεσβιακό Καλοκαίρι 2021» του Δήμου Μυτιλήνης.
Η συναυλία είναι προγραμματισμένη για τις 21:30, ενώ η προσέλευση των θεατών θα ξεκινήσει δύο ώρες νωρίτερα, στις 19:30.
Στον χώρο που θα πραγματοποιηθεί η συναυλία θα τηρούνται πιστά όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα που είναι σε ισχύ για τον COVID-19 και παρακαλούνται θερμά οι θεατές να εφαρμόσουν κι εκείνοι με τη σειρά τους όλα τα απαραίτητα μέτρα για την ασφάλεια και την προστασία όλων.
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/216417680_2310130992477613_152457992207774993_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=zy_zHUwcVbwAX9g1w18&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=a3b46cace4681caabe3d4f67f5d4546f&oe=60F5B65E)
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/216917421_2310131085810937_3224654174480812713_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=5G1_6g9TmOgAX9n9inm&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=2d2bf98ff7963e372908a424006f08bf&oe=60F623FB)
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/217467651_2310131305810915_5278939249119445262_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=E-2SwRN-UdsAX91gviL&tn=X0jh7R_NRY9O0WSP&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=66246378b35b80f94d2b9de3d229dbc1&oe=60F5912D)
+